Open de Golf – French Touch Trophy

 

W dniach 6 – 8 października 2017 roku odbędzie się turniej golfowy Open de Golf – French Touch Trophy.

 

Spółka Market Access jest pomysłodawcą i wyłącznym organizatorem pierwszej edycji turnieju Open de Golf – French Touch. Będzie to trzydniowy turniej skierowany zarówno do zawodowców, jak i amatorów, z pulą nagród 10.000 EUR. Sobienie Królewskie Golf & Country Club, gdzie rozgrywany będzie turniej, to jedno z najlepszych w Polsce 18-dołkowe pole golfowe, prócz tego zadaszony driving range oraz malownicza 3-dołkowa akademia pitch&putt. Wyjątkowi uczestnicy trzydniowej imprezy są gwarancją sportowych emocji oraz lepszego poznania przedstawicieli polskiego i francuskiego biznesu.

 

Francuska Ambasada jest partnerem turnieju, patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jego Ekscelencja Ambasador Francji w Polsce, pan Pierre Lévi, a także Francuska Federacja Golfa (Fédération Française de Golf) na czele z Jean-Lou Charronem, co jest niezwykle ważne w kontekście przyszłorocznych prestiżowych zawodów Ryder Cup, które po raz pierwszy odbędą się we Francji. Imprezie patronują także Polski Związek Golfa (PZG) oraz PGA Polska.

 

Wybrane, najciekawsze elementy Open de Golf, wraz informacjami uzupełniającymi:

3-dniowy turniej golfowy z udziałem profesjonalnych graczy z Polski i Europy (06-08.10.2017):

  • 40 profesjonalistów i 80 amatorów
  • CUT po 2 dniu – do rundy finałowej zakwalifikowanych będzie 80 najlepszych wyników i remisy (20 zawodowców, 60 amatorów)

Uroczysta sobotnia kolacja (07.10.2017) połączona z koncertem:

  • Specjalne francuskie menu
  • Dedykowany kursujący regularnie transport pomiędzy polem golfowym a hotelem

Aktywności i atrakcje dodatkowe:

  • Bufet lunchowy we wszystkie 3 dni turniejowe
  • Dostęp do aktywności dodatkowych i SPA zapewnianych przez kompleks hotelowy
  • Akademia golfa z udziałem międzynarodowej sławy trenerów golfa (Mike Magher, Alvin Brasseaux), dodatkowe atrakcje tematyczne związane z golfem

 

Nagrody

Dla amatorów głównymi nagrodami w dwóch kategoriach

  • stroke play brutto
  • stableford netto

będzie wyjazd na Ryder Cup w Paryżu 2018 r.

Zawodnicy amatorzy za pierwsze  trzy miejsca otrzymają puchary i nagrody rzeczowe od firmy Team Golf.

Pula nagród dla pierwszych dwudziestu zawodowców wynosi 10 800 Euro.
 

Opłata turniejowa

Opłatę turniejową należy uiścić na konto Market Access Sp. z o.o. Nr konta  51 1940 1076 3157 6565 0001 0000 z adnotacją: „Imię i nazwisko” – opłata wpisowa za „Open De Golf”.

 

Polecana baza noclegowa

Pozycja Polecana baza noclegowa  Polecamy noclegi w hotelu  Sobienie Królewskie  (rezerwacja).

 

O French Touch

Open de Golf – French Touch Trophy odbywać będzie się w ramach wydarzenia French Touch, organizowanego w Polsce już po raz trzeci. W tegoroczną edycję zaangażowanych jest około 40 francuskich firm. Na przestrzeni września i października zaplanowano szereg działań promocyjnych i kulturalnych. Odbędą się m.in. koncerty francuskich gwiazd i pokazy mody. Kampanię zwieńczy uroczysta gala w Teatrze Wielkim w Warszawie, transmitowana w telewizji.

French Touch, czyli prawdziwe święto Francji w Polsce – to niezwykłe wydarzenie połączone z akcją handlową. Zawita do Polski już po raz trzeci. Projekt jest organizowany jest przez Ambasadę Francji w Polsce oraz agencję Cryptone. W działania zaangażowała się większość dużych francuskich firm działających na polskim rynku (m.in. Carrefour, EDF czy Président).